Ani bir kararla apar topar hep döneceğimi bildiğim şehre geldim. İşim hazırdı, şirketin yeni başlayacak büyüleyici projesi, evim zaten hep buradaydı, bi yarım kalan master’da kaldı aklım.. Bir de ardımdan sürüklediğim Gurum vardı.. O da sevdi İstanbul’u.. Bana burada evlenme teklif etti, bir de evlilik süreci sığdı bu kocaman yıla:)

Süreç zordu, yorucuydu, ayaklarda derman kalmadı ama bir çırpıda geçti bitti.. Asla tam istediğin gibi olmaz derler, olmadı tabii.. Bütün yaz çalış çabala düğün günü yağmur yağsın:( Olduğu kadarı da güzeldi yalnız:) Açık havada evlenme hayalime kavuşamadım ama hayallerimin şehrinde, tüm sevdiklerimin olduğu bir salonda, hayallerimin aşkına, nazlı nazlı “evet” dedim;) Hayırlı uğurlu ola..

Geçen yıl bugün başlamıştım burada işe, ne umutlarla, ne hevesle.. Artık java’cıyım basbayağ.. Bunca yıllık C++ hayranlığıma nankörlük olacak ama tüm dünya kolaya kaçıyor ben de katıldım..

Bahar güzel, hayat güzel, java güzel(:P), hoş olmayan şeyler de var elbet ama gözardı ettim onları baharla;) Maşallah, Maşallah!..