Yeni işimde ilk günümün son saatindeyim.. Cuma günü Aydın Yazılım‘daki son günümün burukluğunun ardından bugün herşeyin yepyeni olmasının heyecanı var içimde ve biraz da endişesi.. Yaşamak ne ilginç!.. Duyguları ardarda yaşıyorsun ve birbirine karışmıyor bile.. Akıllı fırınlar gibi:)

Bir günde hayatım değişti!.. Hiç ummadığım bir anda dert ettiğim herşey çözülüverdi, hatta hayatta olmasını isteyebileceğim 3 önemli şey varsa 2’si gerçekleşti bile diyebilirim hem de fazlasıyla:) Bu durumda bana “çok şükür” sizlere de “maşallah” demek düşüyor ancak;)

İçinde olduğum durumdan çıkardığım sonuç doğrultusunda önerim var sizlere: Sabırlı ve kararlı olmak!.. Gerçekten içten istemek:) İstediğiniz şey makul, olabilecek birşeyse mutlaka bir şekilde gerçekleşiyor yeter ki pes etmeyin!.. Onca çabaya rağmen hala gidiyorsa elden, emin olun daha iyisi sizi bekliyor biraz daha ilerde sabredin;)

Çok klişe sözler bunlar farkındayım ama gerçekler ben birebir yaşadım!.. Tabi bu aşamada da elindekinin kıymetini bilmek var ki ben bunun için elimden geleni yapıyorum;) Bu da tavsiyenin son aşaması, bilmezseniz kıymetini uçuverir, sonra gelsin pişmanlık!.. Ama bizler bunu yaşamayız umarım, “kıymet bilen”, aza kanaat eden insanlar olarak:)

Velhasıl, Aydın Yazılım‘daki dostlarım, ilk iş tecrübelerim, çaylaklıklarım, hatalarım, başarılarım vs.. hepsi benimle çünkü onlar benim hayattaki tecrübelerim artık, dostlarım da sadece işte değil ömürlük dostlarım inşallah:) Ama artık yeni bir işim ve yeni başlangıçlarım var;) Bu başlangıçlar da hayatıma ayrıca anlam ve yön verecek, yeni deneyimler sağlayacak ve ben bundan dolayı çok mutluyum:)

Benim gibi elindekilerden vazgeçmeyi asla bilemeyen birisi için bir devir kendiliğinden kapandı ve bu kapanış içinde barındırdıklarıyla çok gurur verici oldu. Başlangıçlara gelince onlar zaten hayalimdi:) Darısı bu önerilerimi dikkate alanların başına;) Hayırlısı bakalım..